O nas

Gillmet Sp. z o.o. to rodzinna firma z ponad stuletnią historią. Przedsiębiorstwem zarządza obecnie czwarte pokolenie rodziny – Błażej Gilla. Firma jest liderem na rynku w branży budowlanej i jeździeckiej. Specjalizuje się w budowie hal i konstrukcji stalowych,kompleksowej budowie obiektów hippicznych, zabezpieczeniach antykorozyjnych – cynkowanie ogniowe i malowanie.
baner gilmet

Więcej

Scroll down

W ofercie znajdą Państwo hale stalowe wykorzystywane m. in. jako hale magazynowe i hale przemysłowe. Ponadto w ofercie znajdują się wszelkiego typu konstrukcje stalowe. Do stałej oferty należą również usługi cynkowania ogniowego i śrutowania.

Firma posiada cztery siedziby: Wytwórnię Konstrukcji Stalowych w Rokocinie (1), Centrum Serwisowe Stali oraz Ocynkownię Ogniową w Starogardzie Gdańskim (2) oraz nowo otwarty zakład Ocynkownia Północ Wocławy (3).

Gillmet Horses to marka produktów związanych z branżą jeździecką. Wszystkie produkowane przez nas wyroby są oparte na wieloletnim doświadczeniu w tej branży. Posiadamy własny ośrodek jeździecki znajdujący się przy zakładzie produkcyjnym w miejscowości Rokocin Starogardu Gdańskiego (4), który został wyposażony w produkty Gillmet Horses. Klienci odwiedzający nasz zakład mogą jednoczenie odwiedzić stajnię i zobaczyć ofertowane przez nas produkty w codziennym użytkowaniu.

Prowadzenie własnego ośrodka oraz czynnie uprawiane przez nas jeździectwo poparte wieloma startami w największych imprezach jeździeckich gwarantuje:

  • przemyślane i sprawdzone rozwiązania,
  • wysoką jakość produktów,
  • ciekawe i funkcjonalne projekty,
  • wysoki poziom usług przy zachowaniu jasności cen
  • wieloletnią gwarancje i serwis
  • szybkie terminy realizacji

Gillmet Sp. z o.o. to niezawodny partner w budowaniu Twoich marzeń!